Miss moldova din nou în centrul atenției! Reprezentanta moldovei la Miss World 2013, a apărut într-un clip scandalos în care aceasta se prezintă pentru marele concurs de frumusețe.
Discursul tinerei a stîrnit alte critici în adresa ei, ba chiar mulți s-au arătat revoltați de engleza „perfectă” a Valeriei. Tot acest filmuleț a servit drept sursă de inspirație pentru Viorel Mardare, un scenarist moldovean.
Viorel și-a filmat prezentarea în stil a la Valeria Țurcan. Filmulețul tînărul l-a postat pe pagina sa de Facebook, cu mesajul “Hi, I name Viorel. I today representative, happy … ”.
Amintim că, Valeria Ţurcan, deţinătoarea titlului de Miss Moldova 2013, se află în Indonezia unde va participa la concursul de frumuseţe.
Vezi și sursa de inspirație: